tento blogísek je úplně na changu

Květen 2008

Zase jeden úspěch

28. května 2008 v 16:20 | Timy |  internet
Zase tak ohromný ne, ale přeci se musím pochlubit :-). Matematika Polopatě se umístila na celkovém desátém místě ve "specializované soutěži pro webdesignéry z České a Slovenské republiky" - Interzen. Zajímavější je ovšem čtvrté místo v kategorii uživatelský přínos. Akorát je škoda, že zrovna letošní ročník dopadl z hlediska organizace tak katastrofálně, výsledky byly zveřejněny snad o dva měsíce později a slavnostní vyhlášení všech webů včetně vítězů kategorií se odbylo asi za půl minuty :-(.
No co, nenecháme si tím kazit radost a jdeme oslavovat. Jablečný džus poteče proudem a skriptum z algoritmiky budiž otevřeno celý den!

Nejvíc nejlepšejší věc

28. května 2008 v 15:47 | Timy
Před nedávnem mi domů dorazila úplně ta nejvíc nejlepšejší věc, jakou vůbec může člověk mít. Není to dvoumetrový živý had ani kapela ze samejch punkáčů. Je to něco ještě víc božího. Éla hop, je to tohle.
Ano! Magnetická tabule! Není to skvělé? Je to skvělé! Zatím ještě nevisí na stěně, to přijde na řadu někdy o víkendu, ale i tak je to luxusní. Učím se zrovna na algoritmiku binární vyhledávací stromy a na tu tabuli se úplně krásně píše a prohazuje. Prostě papír je pro loosery, machři mají doma magnetickou tabuli, to je jasné ;-). Velikost je 120 x 90 a stála mě asi 1800. Původně to tedy bylo na efektivní návrhy programů, jejichž nákres se již nevejde na papír, ale k tomu jsem se ještě nedostal.
Jen se mi to docela nechce dávat na tu stěnu, protože když je to jenom opřené na zemi, tak si k tomu můžu sednout a psát v sedě, což je hafo dobré. A taky se na tom dají promítat filmy. Ne že bych měl promítačku, ale stejně!

Zahrajte si moji hru!

21. května 2008 v 14:36 | Timy |  internet
Timy vytvořil svou první snad-skoro-úplně-funkční hru!