tento blogísek je úplně na changu

Timy je aktivní, část druhá

29. listopadu 2007 v 19:14 | Timy |  internet
Že jsem člověk aktivní, o tom již nemůže být pochyb. No... Možná trochu jo.

Nedávno jsem zde představoval můj nový půlprojekt a sice matematiky slovensky. Dnes mám pro vás mnohem větší kalibr. Dal jsem se totiž na dráhu úchylných webů, takže dnes vám zde představuju senzačně nový informační web o ICQ.
Prozatím to ještě není hotové, chybí tam zásadní články o skinech* a smajlících. Někdy časem, snad... Prozatím nemám zrovna moc času, protože musím programovat docela obtížný úkol do školy, takže se teď peru s pointery a není čas na ptákoviny. Nicméně doufám, že se mi ten web časem podaří zoptimalizovat na takovou úroveň, aby se návštěvnost toho webu pohybovala alespoň ve stovkách. Snad by to nemusel být problém. A jak všichni víme, uživatelé jsou peníze!
A že jste to vy, tak vám prozradím, o čem bude můj další web, až tedy budu mít čas ho vytvořit. Sice jsem ještě nijak nezkoumal případnou konkurenci, ale je dost posibilní, že můj další web bude o Opavě. Co konkrétně, to nepovím, ne ne ne.
A abych nezapomněl, grafiku má na svědomí HeWeR.
----------------------------------
* skin = vzhled ;o), ne skinhead.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 witeg witeg | Web | 29. listopadu 2007 v 20:05 | Reagovat

Tak já všude slyším, že ICQ je mrtvé a ty o něm uděláš web :)

No, beztak to máš podložené nějakým marketingovým průzkumem, jakože lidi klikají na reklamu nejvíc na webech o ICQ :)

P.S. Všiml sem si že z človíčka se stal chlap - gratuluju!

P.P.S. Plánuješ eště něco na tu doménu pouzivam.cz? Já sem se teď díval, že krist.us mají už nějací Izraelci... Aji nasr.at už koupit nemůžu, ale někdy pudu do mar.as nebo kakab.us

2 witeg witeg | Web | 29. listopadu 2007 v 20:09 | Reagovat

Oj, takže zatím chlapec... Tak nic no...

3 Timy Timy | 29. listopadu 2007 v 20:55 | Reagovat

@witeg: Mrtvé? To bych neřekl :-). Akorát je možná víc slyšet křik jabberistů apod. Je to IMHO stejná situace jako když linuxák řve, že Windows jsou mrtvé :-). Marketingový průzkum jsem nedělal, ale vím, že průměrně se denně jen v Seznamu hledá nějaký dotaz se slovem "ICQ" dvacet tisíckrát - http://www.firmy.cz/statsScreen?serverId=seznam.search&collocation=icq&section=. Což je docela solidní potenciál :o).

PS: Nechápu :o)

PPS: Chtěl jsem, ale nevím, jestli bude čas a jestli budu mít nějaký dobrý nápad, co bych tam dal. Nevím o jakém programu by se ještě dal udělat podobný web, aby to mělo smysl. Napadla mě teda ještě Vista, ale nevím, no, i na ni už existuje docela dost dobrých webů, co si tak pamatuju. Nebo máš o nějakou část zájem? Třeba alkohol.pouzivam.cz nebo tak něco? :-) Hej kakab.us a podobné blbosti jsou dobré, ale tak nějak mě nikdy nenapadlo, co hodnotného tam dát a vyhazovat za to peníze jen tak pro prdel by se mi nechtělo...

4 QuickShare QuickShare | E-mail | Web | 29. listopadu 2007 v 21:01 | Reagovat

Část Jak sbalit holku po ICQ nemá chybu. Pěkný zpestření.

5 Timy Timy | 29. listopadu 2007 v 21:22 | Reagovat

Ještě jedna historka z natáčení. Trošku dlouhá.

Původně jsem totiž chtěl doménu pouzivej.cz. Jdu k registračnímu formuláři na tojeono.cz a registruju. Vypisuju pouzivej.cz. Klikám dál. Zádrhel, něco chybí. Chvíli na to koukám a nic nevykoukám. Zkusím celou registraci znova. Píšu pouzivej.cz, klikám dál a zase stejná chyba. Ještě jednou a zase to samé.

Píšu tedy na podporu, že tu jejich registraci nějak nechápu. Takřka obratem odepisují, že chyba byla na jejich straně a že tam měli nějakou chybu v Javascriptu. Registruju to teda znova, píšu pouzivej.cz, vyplním další registrační formuláře, potvrzuji potvrzovací email a... hotovo. Do druhého dne pošlu platbu a oni mi to zaregistrují a zprovozní. Já kopíruju přihlašovací údaje do ftp klienta a nahrávám tam první demoverzi.

Otevírám prohlížeč, píšu do něj icq.pouzivej.cz a čekám. Čekám. Čekám. Nic, chyba. Říkám si, že jsem si asi nezvolil zrovna super hosting, když hned ze startu má výpadek. Pak mi nějak přijde zrak na ty administrační údaje a vidím v nich "doména pouzivam.cz je připravena k použití" a podobné bláboly. Jaká doména pouzivam.cz? Já chtěl sakra pouzivej.cz! Kontroluju potrzovací emaily, které mi přišly a ejhle... Ono tam fakt je pouzivam.cz :o)).

Já totiž předtím přemýšlel jestli bude lepší pouzivam.cz nebo pouzivej.cz a dospěl jsem k názoru, že pouzivej.cz. Podle vzoru brouzdej.cz nebo zacinej.cz. Jenže když tam měli tu chybu v Javascriptu a já to několikrát přepisoval, naposledy už jsem se asi tolik nesoustředil a ujelo mi to a nevšiml jsem si toho, dokud jsem to sám nevyťukal do prohlížeče.

Aneb jak webdesigneři přicházejí o iluze a o domény...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama